Čo je nové v EDO-KINe?

V reštaurácii EDO-KIN vás neočarí len chuť vynikajúceho sushi či prívetivý úsmev obsluhujúcich. Čarovný je aj spôsob, akým vám bude vaše sushi servírované.

V reštaurácii EDO-KIN vás neočarí len chuť vynikajúceho sushi či prívetivý úsmev obsluhujúcich. Čarovný je aj spôsob, akým vám bude vaše sushi servírované. Želáme si, aby pre vás bolo nielen kulinárskym zážitkom a pôžitkom pre chuťové poháriky, ale chceme očariť všetky vaše zmysly. Preto vám naše sushi podávame na novej, jedinečnej keramike.

Dlhšiu dobu sme hľadali najrôznejšie spôsoby, ako vám pripraviť natoľko jedinečný zážitok, aby vám už navždy zostal v pamäti. Zahŕňalo to nielen experimentovanie s jedlom, ale aj servírovaním, prístupom obsluhy, atmosféry pri stole a prvotriednym jedlom z tých najlepších surovín. Ostával už iba posledný dielik do skladačky, ktorý nám pomohla objaviť istá renomovaná dizajnérka. Začali sme spolupracovať na keramike, ktorá by bola vytvorená na mieru pre reštauráciu EDO-KIN.

Trúfame si povedať, že naša spolupráca bola korunovaná nádherným úspechom. Nové misky robia zo sushi skutočné umenie. Prvý vnem je totiž zrakový, keď obsluha položí jedlo pred vás. Až následne váš nos pohladí omamná vôňa. Oba vnemy spolu vytvárajú neodolateľnú pozvánku na ochutnanie… a vychutnávanie. Dúfame, že sme vás touto neskromnou pochvalou patrične naladili a prídete sa presvedčiť na vlastné oči….a nosy….a jazyky.